Hero – Pes Etmek Yok!

Video’nun yönetmeni Mateusz M’in hazırladığı bu motivasyon videosu ile ilgili açıklaması;

‘Hero’ videomu hazırlarken bazı filmlerden gerçekçi içerikteki sahneler kullandım. Çünkü asıl kahramanları yani imkânsızı başarabilen bireyleri göstermenin zamanı gelmişti.

Ana karakterimiz Danny Way. Danny dereceli bir kaykaycıdır ve gümüş madalyaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Bu videoda da onu neredeyse kaykay kariyerinden alıkoyan sakatlığında verdiği mücadeleyi yansıttım.

Mateusz M tarafından yaratılan bu motivasyon videosu, mükemmelliğe ulaşmak için çabalayan ve ilham arayan herkesin korkularıyla yüzleşmesi ve hayallerinin peşine düşmesi için bulunmaz bir altın madenidir. –Joel Brown

Videoda diğer alanlardaki sporcuları ve neredeyse imkânsız gibi görülen şeyleri azmederek başardıklarına da şahit oluyoruz.

İmkânsız, bu dünyayı değiştirebilecek gücü içlerinde keşfetmek yerine, kendilerine sunulan dünyada yaşamayı daha kolay bulan, küçük insanların ortaya attığı büyük bir kelimedir. İmkânsız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkânsız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkânsız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur. -Muhammad Ali

Yorumları göster

Henüz bir yorum bulunmamakta.

Yorum yaz